Hooverphonic naar Songfestival met ‘Release Me’

Met 'Release me' zal Hooverphonic België vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival in Rotterdam. Alles wat Hooverphonic typeert zit in het nummer, maar of ‘Release Me’ zal scoren in Rotterdam is de grote vraag. 

België zit in de eerste halve finale, op 12 mei, en moet het dan opnemen tegen onder andere Australië, Ierland, Noorwegen, Zweden en Oekraïne. Indien Hooverphonic zich bij de eerste tien deelnemers weet te plaatsen, mag de groep op zaterdag 16 mei deelnemen aan de finale. Duimen maar!

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Tuinrama

Om je tuin en terras gezellig en comfortabel in te richten heeft Tuinrama alles in huis. Je geniet er naast een ruime keuze aan tuinmeubelen, -accessoires en barbecues van een persoonlijke aanpak en uitstekend advies.

lees meer

Lingerie Ria

  Lingerie, badmode, nachtkleding, ... Bij Lingerie Ria in hartje Putte vind je een overweldigende keuze voor alle maten en alle leeftijden. Bovendien word je er deskundig en persoonlijk begeleid zodat je de beste keuze maakt.

lees meer

ACS Car Hifi

Bij ACS vind je alle providers onder een dak en kan je terecht voor mobiele elektronica zoals gsm, gps en car-hifi. Bovendien beschikt ACS ook over een eigen montage- en reparatie-atelier.

lees meer

Café 't Pleintje

Bij Café 't Pleintje geniet je het hele jaar door van gezelligheid! Boven kan je ook een feestzaaltje huren, ideaal voor een verjaardagsfeestje, receptie of vergadering.

lees meer

Speciale promoties Check het hier