Comedy for Lili

Nu zondagavond 7 december is er de Comedy for Lili in Cultuurcentrum Zwaneberg. Lili Bellekens is een meisje van anderhalf jaar uit Heist-op-den-Berg en lijdt aan de extreem zeldzame neurologische aandoening SPG-50. Voor een bijzonder hoopgevende behandeling in Amerika wordt er geld ingezameld door 15 comedians en gastheer Dennis Vansant. Reserveer uw tickets via www.zwaneberg.be

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

NoƩmie

Mannen- en vrouwenmode aan betaalbare prijzen

lees meer

IG Beauty

Schoonheidsinstituut, nagelstudio, make-up en shop voor verzorgingsproducten

lees meer

La Cita

La Cita bevindt zich in het hartje van de Bergstraat. Met enkele troeven zoals het gebruik van verse producten, een vriendelijke service, een gezellig terras en een warme sfeer wil La Cita het verschil maken.

lees meer

Brilcenter

Naast een ruim gamma optische brillen, zonnebrillen of sportbrillen van allerlei kwaliteitsmerken is Brilcenter ook gespecialiseerd in contactlenzen.

lees meer

Speciale promoties Check het hier