Woshkoor brengt Dibana

Het woshkoor uit Heist-op-den-Berg bestaat 45 jaar en brengt zijn nieuwe concert in première: Dibana, stemmen voor mensenrechten. Op vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 maart in de schouwburg van cultuurcentrum Zwaneberg in Heist. Bijna 100 zangers, zangeressen en muzikanten onder leiding van Jan Grant brengen liederen uit de hele wereld. Reserveren kan via www.woshkoor.be

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Bizzar

Bizzar biedt je de mooiste collecties kinderkleding. Je vindt er de leukste stukjes voor je oogappel van 0 tot 14 jaar binnen een trendy en kleurrijke shopomgeving.

lees meer

HV Interieur

HV Interieur brengt met zijn raam-, vloer- en muurdecoratie kleur in huis! Met speelse dessins, eigentijdse accessoires en sprekende kleuren waait er een frisse wind door uw interieur. Genoeg stof tot inspiratie!

lees meer

Leonidas

Wat is er lekkerder dan een overheerlijke praline bij de koffie? Chocolade past perfect bij alle kleine en grote momenten in het dagelijks leven en al zeker in de vorm van een praline uit een stijlvol gouden doosje van Leonidas!

lees meer

Speciale promoties Check het hier