Nieuws uit de regio

15-06-2026 - Hallaar

Heistse geschenkcheque in trek

De Heistbon is de Heistse digitale cadeaucheque die momenteel bij 143 verschillende handelaars in de gemeente kan ingewisseld worden. Sinds de lancering in 2024 werd al voor meer dan 500.000 euro van deze geschenkcheques aangekocht.  De kaap van 500.000 euro werd overschreden door Delfine Van den Broeck uit de Rashoevewijke op de Achterheide. OP 11 juni kreeg ze uit handen van schepen Carl Verelst daarom nog eens 50 euro extra in een Heistbon.

Steun aan de lokale economie

Het lokale bestuur van Heist-op-den-Berg lanceerde de oorspronkelijke Heistse geschenkcheque op 1 september 2012. Op 1 maart 2024 werd deze chequesysteem vernieuwd, omgedoopt tot de Heistbon, en werd er tevens een digitale variant gelanceerd. Op www.shoppeninheistopdenberg.be vind je de handelaars waar je de cheque kan gebruiken.  Dat gaat van verschillende boetieks, cafés en restaurants tot fietsenwinkels en gewone grootwarenhuizen. “De Heistbon blijft een succesverhaal voor de lokale economie”, aldus schepen Carl Verelst. “De Heistbon realiseert duidelijk haar doel: lokaal kopen stimuleren en tegelijk inwoners en handelaars met elkaar verbinden”.

Cadeau voor een 80-jarige

De gelukkige winnaar is Delfine Van den Broeck uit het gehucht Achterheide. Zij kocht op 1 juni om 15.30 uur bij team Toerisme een aantal bons. Die aankoop wilde ze samen met de buren aan buurvrouw Annie Scheers schenken die haar 80e verjaardag vierde met een groot buurtfeest. Voor het verjaardagscadeau legden alle buren samen om enkele attenties te kopen, waaronder ook een aantal Heistbons. Voor de extra Heistbon van 50 euro heeft Delfine al plannen. Die prijs gaat ze samen met alle buren opdrinken!

 

Bodystyling Heist-op-den-Berg

De Bodystyling®-methode: jouw garantie op een slank, fit en gezond leven. Je gaat voor blijvend gewichtsverlies, tonnen energie en een optimale gezondheid. Bij Bodystyling® stellen we voor jou een persoonlijk stappenplan op met een figuuranalyse, een oefenschema en voedingsadvies.

lees meer

Zakenkantoor De Bie

Een ongeluk komt nooit gelegen maar vormt helaas een vast onderdeel van het dagelijks leven. Een goede verzekering is daarbij een zaak, maar wat als daar ook nog een uitstekende service bij kwam?

lees meer

La Trattoria

Italiaans restaurant

lees meer

Bizzar

Bizzar biedt je de mooiste collecties kinderkleding. Je vindt er de leukste stukjes voor je oogappel van 0 tot 14 jaar binnen een trendy en kleurrijke shopomgeving.

lees meer

Speciale promoties Check het hier